"Najgorsza klasa w szkole" i najlepsi przyjaciele pod słońcem.

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TO CO JEST. » VERNACHLÄSSIGTE DAS FORUM.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Vernachlässigte das Forum.

Hat jemand hier noch geben?
  
Schutzstaffel
25.08.2010 14:08:12
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Reichstag

Posty: 31 #569306
Od: 2010-8-23
Guten tag! Was bedeutet das? Warum niemand sieht? Ist es so schwer, ein paar Beiträge schreiben? Ich befehle dir, als Kapitän der Infanterie der Wehrmacht, haben Sie hier und schreiben Sie kommen! Dies ist der Befehl des Führers! März auf und davon laufen!
_________________
Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!
Meine Ehre Heißt Treue!
  
go1n
25.08.2010 21:24:43
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: I'm gypsy

Posty: 32 #569503
Od: 2009-7-29
Serdecznie prosimy cię Piotrzę pisz po polsku i bez rasistowski tekstów.
_________________
Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel
  
Schutzstaffel
25.08.2010 22:31:48
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Reichstag

Posty: 31 #569572
Od: 2010-8-23
Meine Texte sind nicht rassistisch, mein Lieber. Wenn Sie ein bisschen Deutsch kennen, würden Sie wissen, was ich schrieb.
_________________
Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!
Meine Ehre Heißt Treue!
  
go1n
26.08.2010 12:22:52
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: I'm gypsy

Posty: 32 #569782
Od: 2009-7-29
W każdym razie pisz po polsku Nigga!!!
_________________
Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel
  
Tymon
26.08.2010 18:38:09
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śmietnik komunalny

Posty: 40 #569896
Od: 2009-7-30
TY KIEPSKA PODRUBO MNIE!!!!11!!11!!1!!!!1!11!1! y3573$ Fr4y3r3m, MóFf13M C1! 1 N4Ff37 |<óMpL3 n13 p0m0g0m c1! :*:* xD jęzor
aniołekehporuszonyzaniemówiłstrzałkacoolbardzo szczęśliwyzmieszanychorypłaczezdziwionydiabełwykrzyknikpomysłlolzłypan zielonyneutralnypytajnikjęzorzawstydzonyzakręconysmutnywesołyzaskoczonytaki dziwnyoczko
_________________
A co tu się pisze? Bo ja nie wiem.
  
Tymon
26.08.2010 18:39:57
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śmietnik komunalny

Posty: 40 #569897
Od: 2009-7-30
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy:bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy !!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111
_________________
A co tu się pisze? Bo ja nie wiem.
  
Schutzstaffel
27.08.2010 15:51:50
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Reichstag

Posty: 31 #570401
Od: 2010-8-23
Ich werde in dieser Sprache zu schreiben, als Ich mag. Und Sie wissen immer noch nicht, wer ich bin, so besser, still zu sitzen.
_________________
Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!
Meine Ehre Heißt Treue!
  
misia69
29.08.2010 18:22:29
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #571441
Od: 2009-6-18
a my mamy zamiar, a raczej (narazie) grzeczną prośbę, żebyś spadał. bo to jest forum prywatne, cheri.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TO CO JEST. » VERNACHLÄSSIGTE DAS FORUM.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny