"Najgorsza klasa w szkole" i najlepsi przyjaciele pod słońcem.

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TO CO JEST. » DZIEŃ KOBIET :D

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Dzień Kobiet :D

jak tam w dniu kobiet ? ^^
  
alicy
08.03.2010 19:34:38
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #485230
Od: 2009-6-19
piszcie , co mieliście w szkole * :
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
14.03.2010 15:29:40
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #493120
Od: 2009-6-18
U nas wszyscy chłopacy "zachorowali" - bo nic nie mieli przygotowanego. Przyszedł tylko jeden - z własnym ciastem. Słodkie.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
25.03.2010 21:58:10
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #504554
Od: 2009-6-19
my dostałyśmy czekoladki ; D
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
26.03.2010 17:50:54
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #504983
Od: 2009-6-18
Ale oryginalne... No, no XD
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Cela3
28.03.2010 17:24:10
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #506523
Od: 2009-6-19
a my jakieś lizaki ;p najgorszy prezent , już lepsze były w podstawówce
( super słitaśne notatniki w kwiatki )
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
alicy
31.03.2010 17:34:57
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #509029
Od: 2009-6-19
albo pomarańczowe i zielone baranki na patykach XDD
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
03.04.2010 10:05:01
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #511451
Od: 2009-6-18
Co chcecie - piękne były. ;-PP
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
22.04.2010 19:30:06
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #523988
Od: 2009-6-19
słodkie <3
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
24.05.2010 21:33:18
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #537824
Od: 2009-6-18
słitaśne. cool
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TO CO JEST. » DZIEŃ KOBIET :D

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny