Dzień Kobiet :D
jak tam w dniu kobiet ? ^^
a my jakieś lizaki ;p najgorszy prezent , już lepsze były w podstawówce
( super słitaśne notatniki w kwiatki )


  PRZEJDŹ NA FORUM