Dzień Kobiet :D
jak tam w dniu kobiet ? ^^
U nas wszyscy chłopacy "zachorowali" - bo nic nie mieli przygotowanego. Przyszedł tylko jeden - z własnym ciastem. Słodkie.


  PRZEJD NA FORUM