"Najgorsza klasa w szkole" i najlepsi przyjaciele pod słońcem.

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TO CO JEST. » TO, ZA CO TRACILIŚMU PUNKTY U POLONISTÓW.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

To, za co traciliśmu punkty u polonistów.

nadużywanie słów.
  
misia69
22.01.2010 19:39:31
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #421661
Od: 2009-6-18


Ilość edycji wpisu: 1
Macie tak, że nadużywacie jakiś słów?
Gosia na przykład nadużywa słowa "spoczko", a pani Ola "sympatycznie"
aniołek
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
24.01.2010 20:11:13
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #424225
Od: 2009-6-19
ja chyba 'lol' XD
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
30.01.2010 12:45:20
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #431346
Od: 2009-6-18
Mój kuzyn też. XD
Ja chyba nadużywam "sympatycznie"
i "marne"
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Cela3
30.01.2010 23:53:09
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #432421
Od: 2009-6-19
ja tam wszystko pierdole , jak to mają idiotki xd
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
misia69
10.02.2010 19:01:10
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #447668
Od: 2009-6-18
Acha.
A Ola nadużywa
"chamski". xD
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Cela3
12.02.2010 23:37:13
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #450738
Od: 2009-6-19
a ja za dużo przeklinam , kończe z tym . zły
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
misia69
13.02.2010 20:38:50
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #451726
Od: 2009-6-18
Ja nie chcę przeklinać.
To takie... Męskie i głupie. : c
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Geshi
13.02.2010 22:52:32
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: solna.

Posty: 156 #451921
Od: 2009-6-18
Misia, nie chcieć nie znaczy nie móc. xD
A ja wcale nie nadużywam spoczko. Wręcz o nim zapominam i gadam: 'spoko... spoczko.'
cool
_________________
shine on you crazy diamont...
  
Cela3
13.02.2010 23:40:18
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #451979
Od: 2009-6-19
ja też nie , laska nie powinna . ;D
więc przestaje już . ;x
a ja w sumie często mówie spoczko i acha i jeszcze oki . XD
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
Geshi
15.02.2010 22:08:42
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: solna.

Posty: 156 #454470
Od: 2009-6-18
a ja 'siemanko', 'sympatycznie', 'aktualnie' i 'no cóż...'
_________________
shine on you crazy diamont...
  
Cela3
22.02.2010 21:03:42
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #467453
Od: 2009-6-19
a ja ' myśli , że jest fajna/y '
masakra ; cc
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
misia69
25.02.2010 17:21:47
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #471505
Od: 2009-6-18
A ja nawet nie liczę.Ostatnio mam taki słowotok, że nawet nie próbuję.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
08.03.2010 19:35:49
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #485234
Od: 2009-6-19
u mnie nadal LOL , caaaaaały czas XD nie jest źle , przeklinanie przypomina mi podstawówke ^^
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
19.03.2010 19:23:13
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #499153
Od: 2009-6-18
Ale ja już nie chcę przeklinac. bo to penerskie.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Cela3
21.03.2010 09:38:51
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #500504
Od: 2009-6-19
a mi idzie coraz lepiej misiaku XD
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
alicy
25.03.2010 21:46:21
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #504534
Od: 2009-6-19
a mi to samo przychodzi ;o
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
26.03.2010 17:48:49
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #504978
Od: 2009-6-18
A ja już prawie wogule !
Oduczyłam się.
Tylko jak si wkurzę na Droździaka, to przeklinam. XD
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
31.03.2010 17:51:10
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #509062
Od: 2009-6-19
a ja najczęściej jak schodzę po schodach, nie wiem czemu XD
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
03.04.2010 10:13:03
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #511462
Od: 2009-6-18
to nie schodź może cool
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Cela3
06.04.2010 00:41:32
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #513604
Od: 2009-6-19
a ja jak powiem 'kurwa' to potem wszystkich przepraszam .. xd
_________________
celi miewa sie dobrze :)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TO CO JEST. » TO, ZA CO TRACILIŚMU PUNKTY U POLONISTÓW.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny