| | |
| misia69 | 22.01.2010 19:39:31 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #421661 Od: 2009-6-18
Ilość edycji wpisu: 1 | Macie tak, że nadużywacie jakiś słów? Gosia na przykład nadużywa słowa "spoczko", a pani Ola "sympatycznie"  _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 24.01.2010 20:11:13 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #424225 Od: 2009-6-19
| ja chyba 'lol' XD _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 30.01.2010 12:45:20 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #431346 Od: 2009-6-18
| Mój kuzyn też. XD Ja chyba nadużywam "sympatycznie" i "marne" _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Cela3 | 30.01.2010 23:53:09 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #432421 Od: 2009-6-19
| ja tam wszystko pierdole , jak to mają idiotki xd _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| misia69 | 10.02.2010 19:01:10 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #447668 Od: 2009-6-18
| Acha. A Ola nadużywa "chamski". xD _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Cela3 | 12.02.2010 23:37:13 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #450738 Od: 2009-6-19
| a ja za dużo przeklinam , kończe z tym .  _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| misia69 | 13.02.2010 20:38:50 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #451726 Od: 2009-6-18
| Ja nie chcę przeklinać. To takie... Męskie i głupie. : c _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Geshi | 13.02.2010 22:52:32 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: solna.
Posty: 156 #451921 Od: 2009-6-18
| Misia, nie chcieć nie znaczy nie móc. xD A ja wcale nie nadużywam spoczko. Wręcz o nim zapominam i gadam: 'spoko... spoczko.'
 _________________ shine on you crazy diamont... |
| | |
| Cela3 | 13.02.2010 23:40:18 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #451979 Od: 2009-6-19
| ja też nie , laska nie powinna . ;D więc przestaje już . ;x a ja w sumie często mówie spoczko i acha i jeszcze oki . XD _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| Geshi | 15.02.2010 22:08:42 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: solna.
Posty: 156 #454470 Od: 2009-6-18
| a ja 'siemanko', 'sympatycznie', 'aktualnie' i 'no cóż...' _________________ shine on you crazy diamont... |
| | |
| Cela3 | 22.02.2010 21:03:42 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #467453 Od: 2009-6-19
| a ja ' myśli , że jest fajna/y ' masakra ; cc _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| misia69 | 25.02.2010 17:21:47 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #471505 Od: 2009-6-18
| A ja nawet nie liczę.Ostatnio mam taki słowotok, że nawet nie próbuję. _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 08.03.2010 19:35:49 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #485234 Od: 2009-6-19
| u mnie nadal LOL , caaaaaały czas XD nie jest źle , przeklinanie przypomina mi podstawówke ^^ _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 19.03.2010 19:23:13 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #499153 Od: 2009-6-18
| Ale ja już nie chcę przeklinac. bo to penerskie. _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Cela3 | 21.03.2010 09:38:51 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #500504 Od: 2009-6-19
| a mi idzie coraz lepiej misiaku XD _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| alicy | 25.03.2010 21:46:21 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #504534 Od: 2009-6-19
| a mi to samo przychodzi ;o _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 26.03.2010 17:48:49 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #504978 Od: 2009-6-18
| A ja już prawie wogule ! Oduczyłam się. Tylko jak si wkurzę na Droździaka, to przeklinam. XD _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 31.03.2010 17:51:10 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #509062 Od: 2009-6-19
| a ja najczęściej jak schodzę po schodach, nie wiem czemu XD _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 03.04.2010 10:13:03 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #511462 Od: 2009-6-18
| to nie schodź może  _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Cela3 | 06.04.2010 00:41:32 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #513604 Od: 2009-6-19
| a ja jak powiem 'kurwa' to potem wszystkich przepraszam .. xd _________________ celi miewa sie dobrze :) |