To, za co traciliœmu punkty u polonistów.
nadużywanie słów.
Macie tak, że nadużywacie jakiœ słów?
Gosia na przykład nadużywa słowa "spoczko", a pani Ola "sympatycznie"
aniołek


  PRZEJD NA FORUM