"Najgorsza klasa w szkole" i najlepsi przyjaciele pod słońcem.

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TO CO JEST. » KTO TO JEST SCHUTZSTAFFEL?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Kto to jest Schutzstaffel?

Ktoś wie, kto to jest?
  
Tymon
25.08.2010 14:11:21
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śmietnik komunalny

Posty: 40 #569307
Od: 2009-7-30
Kto to jest ten cały Schutzstaffel? Ktoś może wie?
_________________
A co tu się pisze? Bo ja nie wiem.
  
Kyh
25.08.2010 14:12:14


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kyh

Posty: 4 #569308
Od: 2009-6-21
Też się nad tym zastanawiam. Ale niestety nie wiem, kto to może być.
_________________
Kyh.
  
go1n
25.08.2010 21:19:47
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: I'm gypsy

Posty: 32 #569497
Od: 2009-7-29
Ten pan to 100% Piotr tylko on grał w grę kompanie braci i napierdalał o tym non stop.....
_________________
Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel
  
Tymon
25.08.2010 22:27:12
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śmietnik komunalny

Posty: 40 #569563
Od: 2009-7-30
No tak, ale czy on umie po niemiecku aż tak dobrze?
_________________
A co tu się pisze? Bo ja nie wiem.
  
Kyh
25.08.2010 22:27:52


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kyh

Posty: 4 #569567
Od: 2009-6-21
No właśnie. Ostatnio nie umiał.
_________________
Kyh.
  
go1n
26.08.2010 12:18:16
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: I'm gypsy

Posty: 32 #569780
Od: 2009-7-29
To musi być Piotr.Moja kuzynka ma po 8 h niemca w szkole jak poszła to nie umiała nic teraz napierdala ostrooo.A poza tym piotr od początku był pasjonatem itp.
_________________
Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel
  
Tymon
26.08.2010 18:42:31
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Śmietnik komunalny

Posty: 40 #569899
Od: 2009-7-30


Ilość edycji wpisu: 3
To nie jest Piotr. To jest...ekhem...hardkor z tego filmiku na Ju Tube!!!111
P.S. Ale urwał!!!111 Ale to było dobre!!!111
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLXDXDXDXDXDXDXDXDXDLOLOLOLOLOLOLOLaniołekehporuszonyzaniemówiłstrzałka8)bardzo szczęśliwyzmieszanychorypłaczezdziwionydiabełwykrzyknikpomysłlolzłypan zielonyneutralnypytajnikjęzorzawstydzonyzakręconysmutnywesołyzaskoczonytaki dziwnyoczko
_________________
A co tu się pisze? Bo ja nie wiem.
  
Schutzstaffel
27.08.2010 15:49:40
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Reichstag

Posty: 31 #570400
Od: 2010-8-23
Sie können versuchen zu erraten, wer ich bin. Aber ich Ihnen garantieren, niemals Sie keinen Erfolg haben. Ich werde für immer ein Geheimnis sein. Aber zum Glück weiß ich, wer du bist.
_________________
Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!
Meine Ehre Heißt Treue!
  
misia69
29.08.2010 18:21:16
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #571440
Od: 2009-6-18
a ja ci gwarantuję, że się odgadnę, kim jesteś. piotr, to jest nudne.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Geshi
30.08.2010 11:55:15
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: solna.

Posty: 156 #571626
Od: 2009-6-18
Ma ktoś coś przeciwko zbanowaniu twórcy tych wszystkich rasistowskich tekstów?
_________________
shine on you crazy diamont...
  
go1n
30.08.2010 19:32:00
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: I'm gypsy

Posty: 32 #571796
Od: 2009-7-29
śmiechu warte człowieku na czytałeś sie za duzo stron typu : Otwórz-oczy nie szukaj wszędzie podtekstów,
_________________
Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel
  
misia69
12.09.2010 14:38:12
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #576214
Od: 2009-6-18
gosiaczku, działaj
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Calala
12.11.2010 22:12:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 6 #601359
Od: 2010-9-21
Piotr... jesteś żałosny. Ale myśle że już o tym wiesz.
Ale z drugiej strony mówie ci od razu że chyba nie wiesz co piszesz.
Bo... google tłumacz to nie najlepsze źródło do tłumaczenia. . . -.-

Du bist einfach durchgeknallt.
  
misia69
12.11.2010 22:18:17
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #601366
Od: 2009-6-18
; ***
Lubię to.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
26.11.2010 17:48:27
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #609340
Od: 2009-6-19
zbanuj ! zbanuj go.
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TO CO JEST. » KTO TO JEST SCHUTZSTAFFEL?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny