| | |
| Tymon | 25.08.2010 14:11:21 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Śmietnik komunalny
Posty: 40 #569307 Od: 2009-7-30
| Kto to jest ten cały Schutzstaffel? Ktoś może wie? _________________ A co tu się pisze? Bo ja nie wiem. |
| | |
| Kyh | 25.08.2010 14:12:14 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kyh
Posty: 4 #569308 Od: 2009-6-21
| Też się nad tym zastanawiam. Ale niestety nie wiem, kto to może być. _________________ Kyh. |
| | |
| go1n | 25.08.2010 21:19:47 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: I'm gypsy
Posty: 32 #569497 Od: 2009-7-29
| Ten pan to 100% Piotr tylko on grał w grę kompanie braci i napierdalał o tym non stop..... _________________ Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel |
| | |
| Tymon | 25.08.2010 22:27:12 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Śmietnik komunalny
Posty: 40 #569563 Od: 2009-7-30
| No tak, ale czy on umie po niemiecku aż tak dobrze? _________________ A co tu się pisze? Bo ja nie wiem. |
| | |
| Kyh | 25.08.2010 22:27:52 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kyh
Posty: 4 #569567 Od: 2009-6-21
| No właśnie. Ostatnio nie umiał. _________________ Kyh. |
| | |
| go1n | 26.08.2010 12:18:16 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: I'm gypsy
Posty: 32 #569780 Od: 2009-7-29
| To musi być Piotr.Moja kuzynka ma po 8 h niemca w szkole jak poszła to nie umiała nic teraz napierdala ostrooo.A poza tym piotr od początku był pasjonatem itp. _________________ Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel |
| | |
| Tymon | 26.08.2010 18:42:31 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Śmietnik komunalny
Posty: 40 #569899 Od: 2009-7-30
Ilość edycji wpisu: 3 | To nie jest Piotr. To jest...ekhem...hardkor z tego filmiku na Ju Tube!!!111 P.S. Ale urwał!!!111 Ale to było dobre!!!111 LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLXDXDXDXDXDXDXDXDXDLOLOLOLOLOLOLOL    8)                     _________________ A co tu się pisze? Bo ja nie wiem. |
| | |
| Schutzstaffel | 27.08.2010 15:49:40 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Reichstag
Posty: 31 #570400 Od: 2010-8-23
| Sie können versuchen zu erraten, wer ich bin. Aber ich Ihnen garantieren, niemals Sie keinen Erfolg haben. Ich werde für immer ein Geheimnis sein. Aber zum Glück weiß ich, wer du bist. _________________ Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer! Meine Ehre Heißt Treue!
|
| | |
| misia69 | 29.08.2010 18:21:16 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #571440 Od: 2009-6-18
| a ja ci gwarantuję, że się odgadnę, kim jesteś. piotr, to jest nudne. _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Geshi | 30.08.2010 11:55:15 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: solna.
Posty: 156 #571626 Od: 2009-6-18
| Ma ktoś coś przeciwko zbanowaniu twórcy tych wszystkich rasistowskich tekstów? _________________ shine on you crazy diamont... |
| | |
| go1n | 30.08.2010 19:32:00 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: I'm gypsy
Posty: 32 #571796 Od: 2009-7-29
| śmiechu warte człowieku na czytałeś sie za duzo stron typu : Otwórz-oczy nie szukaj wszędzie podtekstów, _________________ Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę,to ja zrobię z niego burdel |
| | |
| misia69 | 12.09.2010 14:38:12 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #576214 Od: 2009-6-18
| gosiaczku, działaj _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Calala | 12.11.2010 22:12:30 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 6 #601359 Od: 2010-9-21
| Piotr... jesteś żałosny. Ale myśle że już o tym wiesz. Ale z drugiej strony mówie ci od razu że chyba nie wiesz co piszesz. Bo... google tłumacz to nie najlepsze źródło do tłumaczenia. . . -.-
Du bist einfach durchgeknallt. |
| | |
| misia69 | 12.11.2010 22:18:17 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #601366 Od: 2009-6-18
| ; *** Lubię to. _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 26.11.2010 17:48:27 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #609340 Od: 2009-6-19
| zbanuj ! zbanuj go. _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |