"Najgorsza klasa w szkole" i najlepsi przyjaciele pod słońcem.

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TO CO JEST. » 30.09 DZIĘŃ CHŁOPAKA <33

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

30.09 Dzięń chłopaka <33

  
natu^^
30.09.2009 18:53:10
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 41 #331520
Od: 2009-6-18
dziś 30.09
dzień chłopaka wesoły
  
natu^^
30.09.2009 18:53:50
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 41 #331521
Od: 2009-6-18
Składałyście życzenia swoim chłopaką z klasy ... : *
  
natu^^
30.09.2009 18:54:38
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 41 #331523
Od: 2009-6-18
lub ze szkoły xd

jak ja <33
  
Geshi
30.09.2009 19:16:06
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: solna.

Posty: 156 #331545
Od: 2009-6-18
u nas dostali plakietki bardzo szczęśliwy
_________________
shine on you crazy diamont...
  
misia69
30.09.2009 20:20:43
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #331602
Od: 2009-6-18
a ja wpadłam ' przez przypadek ' na jednego . XDDD
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Wojtek
02.10.2009 21:59:19


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: U Pijaków:-)

Posty: 18 #332873
Od: 2009-6-20
No my mieliśmy jakieś zawody i tam były konkursy typu jedzenie pączków,owijanie się srajtaśmą itp.coolloljęzorbardzo szczęśliwy
  
misia69
03.10.2009 14:13:35
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #333130
Od: 2009-6-18
To dla Fausty jak znalazł . x - DDDDDDDD
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Zremba
04.10.2009 19:17:09
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: w operze

Posty: 191 #333907
Od: 2009-6-24
Heh my mieli.śmy konkursy i Hannah Montane!
_________________
/wybierz uniwerek/

  
alicy
08.11.2009 15:57:32
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #358914
Od: 2009-6-19
no a ja mam ich w dupie , nie byłam wtedy w szkole XD
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
Cela3
11.12.2009 22:19:31
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #386241
Od: 2009-6-19
yy , u nas nic ciekawego . ;p
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
alicy
30.12.2009 20:32:33
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #399531
Od: 2009-6-19
ja chce wakacje a przynajmniej ferie :<
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
22.01.2010 19:20:36
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #421608
Od: 2009-6-18
już som.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
25.04.2010 13:29:12
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #525112
Od: 2009-6-19
już nie ma .
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
03.05.2010 19:05:06
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #527638
Od: 2009-6-18
a teraz był uikent.
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
03.05.2010 20:19:58
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #527655
Od: 2009-6-19
nomć
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
07.05.2010 20:16:32
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #529098
Od: 2009-6-18
czrurururuuuu
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
Cela3
09.05.2010 00:47:11
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: teczka tekturowa

Posty: 399 #529549
Od: 2009-6-19
majówka :3
_________________
celi miewa sie dobrze :)
  
alicy
14.05.2010 16:31:13
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #531970
Od: 2009-6-19
uno duo tre quatro
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3
  
misia69
14.05.2010 17:11:13
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Grochowa łąka.

Posty: 540 #532020
Od: 2009-6-18
czinłe sei sette otte nove dieczi, hej
_________________
Don't cry because it's over, smile because it happened.
  
alicy
16.05.2010 19:34:33
poziom 5



Grupa: Moderator

Lokalizacja: miasto doznań .

Posty: 623 #532905
Od: 2009-6-19
nie daj się
_________________
i od niechcenia mamy te marzenia // < 3

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TO CO JEST. » 30.09 DZIĘŃ CHŁOPAKA <33

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny