| | |
| natu^^ | 30.09.2009 18:53:10 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 41 #331520 Od: 2009-6-18
| dziś 30.09 dzień chłopaka  |
| | |
| natu^^ | 30.09.2009 18:53:50 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 41 #331521 Od: 2009-6-18
| Składałyście życzenia swoim chłopaką z klasy ... : * |
| | |
| natu^^ | 30.09.2009 18:54:38 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 41 #331523 Od: 2009-6-18
| lub ze szkoły xd
jak ja <33 |
| | |
| Geshi | 30.09.2009 19:16:06 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: solna.
Posty: 156 #331545 Od: 2009-6-18
| u nas dostali plakietki  _________________ shine on you crazy diamont... |
| | |
| misia69 | 30.09.2009 20:20:43 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #331602 Od: 2009-6-18
| a ja wpadłam ' przez przypadek ' na jednego . XDDD _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Wojtek | 02.10.2009 21:59:19 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: U Pijaków:-)
Posty: 18 #332873 Od: 2009-6-20
| No my mieliśmy jakieś zawody i tam były konkursy typu jedzenie pączków,owijanie się srajtaśmą itp.    |
| | |
| misia69 | 03.10.2009 14:13:35 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #333130 Od: 2009-6-18
| To dla Fausty jak znalazł . x - DDDDDDDD _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Zremba | 04.10.2009 19:17:09 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: w operze
Posty: 191 #333907 Od: 2009-6-24
| Heh my mieli.śmy konkursy i Hannah Montane! _________________ /wybierz uniwerek/
|
| | |
| alicy | 08.11.2009 15:57:32 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #358914 Od: 2009-6-19
| no a ja mam ich w dupie , nie byłam wtedy w szkole XD _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| Cela3 | 11.12.2009 22:19:31 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #386241 Od: 2009-6-19
| yy , u nas nic ciekawego . ;p _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| alicy | 30.12.2009 20:32:33 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #399531 Od: 2009-6-19
| ja chce wakacje a przynajmniej ferie :< _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 22.01.2010 19:20:36 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #421608 Od: 2009-6-18
| już som. _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 25.04.2010 13:29:12 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #525112 Od: 2009-6-19
| już nie ma . _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 03.05.2010 19:05:06 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #527638 Od: 2009-6-18
| a teraz był uikent. _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 03.05.2010 20:19:58 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #527655 Od: 2009-6-19
| nomć _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 07.05.2010 20:16:32 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #529098 Od: 2009-6-18
| czrurururuuuu _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| Cela3 | 09.05.2010 00:47:11 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: teczka tekturowa
Posty: 399 #529549 Od: 2009-6-19
| majówka :3 _________________ celi miewa sie dobrze :) |
| | |
| alicy | 14.05.2010 16:31:13 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #531970 Od: 2009-6-19
| uno duo tre quatro _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |
| | |
| misia69 | 14.05.2010 17:11:13 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Grochowa łąka.
Posty: 540 #532020 Od: 2009-6-18
| czinłe sei sette otte nove dieczi, hej _________________ Don't cry because it's over, smile because it happened. |
| | |
| alicy | 16.05.2010 19:34:33 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: miasto doznań .
Posty: 623 #532905 Od: 2009-6-19
| nie daj się _________________ i od niechcenia mamy te marzenia // < 3 |