WAŻNE ! SPOTKANIE KLASOWE
czytajcie to xd
Przykro mi,ale właśnie się dowiedziałem,że niestety nie mogę przyjść na jutrzejsze spotkanie klasowe.Następne musi być umówione przynajmniej 2 tyg. wcześniej żebym mógł przyjść,bo mam za dużo zajęć w budzie
PRZEJDŹ NA FORUM