To co najbardziej w łebach zostało. ;)
Czyli alkomy czy rzut mokrym mundurkiem...
biedaczek ;<<
żal by mi go było, gdyby ktoś inny był jego pierwszym właścicielem ..
PRZEJDŹ NA FORUM