To co najbardziej w łebach zostało. ;)
Czyli alkomy czy rzut mokrym mundurkiem...
Mam w planach Cours de musique ancienne de Conservatoire de Paris
Miśka i Cela są chyba zawiedzione
PRZEJDŹ NA FORUM