To co najbardziej w łebach zostało. ;)
Czyli alkomy czy rzut mokrym mundurkiem...
zremba : "I NIGDY NIE PÓJDĘ NA HARVARD!"
a dlaczego ? x D
PRZEJD NA FORUM