To co najbardziej w łebach zostało. ;)
Czyli alkomy czy rzut mokrym mundurkiem...
zremba : "I NIGDY NIE PÓJDĘ NA HARVARD!"

a dlaczego ? x D


  PRZEJD NA FORUM