tęsknota <3
Trochę uœmiechu! KIEDYŒ się musiało to stać.Tęsknimy-to normalne ale w końcu wiele osób i dzie z kimœ do gimnazjum, a poza tym będziemy się spotykać...NO NIE?oczko


  PRZEJD NA FORUM