tęsknota <3
Trochę umiechu! KIEDY się musiało to stać.Tęsknimy-to normalne ale w końcu wiele osób i dzie z kim do gimnazjum, a poza tym będziemy się spotykać...NO NIE?
PRZEJD NA FORUM